מוזיקה לסרטונים

סרטונים יכולים לשמש למגוון מטרות, החל ממטרות אישיות של זיכרונות מטיולים או מתנה לאהוב לבכם ועד מטרות שיווקיות כמו פרזנטציות למשקיעים פוטנציאליים או הקרנת סרטונים שיווקיים בירידי מכירות. מוזיקה לסרטונים נחוצה לא פחות מן התוכן השיווקי עצמו ונותנת את המעטפת המלאה והמושלמת לסרטון. לאחר שנעזרתם ביועץ שיווק אשר הדריך אתכם בנוגע לתוכן השיווקי והמלל שעל הקריין להגיד הגיע הזמן לפנות אל מפיק מוסיקלי אשר יצור עבורכם את המנגינה והמקצב המתאים.

בעל הסרטון צריך לשאול את עצמו איזה תחושה הוא רוצה לעורר בקרב הצופה ובכך להדריך את המפיק המוסיקלי לכיוון הנכון. המפיק מצידו צריך לבצע סקר שוק והגדרה של קהל היעד (במידה ומדובר בסרטון תדמית או סרטון בעל אופי מכירתי) על מנת להביא את הסרטון למיצוי עסקי מקסימלי.

מוזיקה לסרטונים אישיים וסרטוני תדמית

בשנים האחרונות הנושא של סרטונים ועריכתם הפך לזמין לקהל הרחב. הפלאפונים המצוידים במצלמות מתקדמות, הGo Pro שמאפשר לצלם סרטונים מרהיבים גם בעת ביצוע ספורט אקסטרים, תוכנות העריכה השונות הקיימות במחשב שמאפשרות לערוך בקלות את החומר המצולם ועוד. בעוד שבסרטונים המיועדים לשימוש אישי תוכלו להשתמש בשיר של אדם אחר, הרי שעסקים צריכים לשלם על כך זכויות יוצרים. מכיוון שהדבר לא תמיד כדאי ומשתלם לחברה יכולים בעליה לפנות לאולפן הקלטות אשר יפיק עבורם שיר חדש, או Cover לשיר ידוע שיחסוך לכם בעלויות זכויות היוצרים.

התהליך כולל :

  • הבנת צרכי הלקוח
  • העלאת קונספט ורעיון מוסיקלי
  • התאמת הלחן, המילים והמנגינה למסרים של החברה
  • מציאת קריין ונגנים במידת הצורך
  • עיבוד והפקה, מיקס ומאסטרינג

את כל השירותים הללו ועוד תוכלו לקבל באולפן ההקלטות המתקדם של עומר אמיתי.

עומר אמיתי – כשאמנות ושיווק נפגשים

היכולת ליצור מוסיקה פשוטה, נוגעת ונכונה שיווקית היא אמנות בפני עצמה, אמנות אותה פיתח עומר אמיתי לאורך הזמן הודות לשנים ארוכות בהן ניגן, למד והתנסה בשלל תחומים הנוגעים לעולם היצירה, ההפקה והלחנת מוסיקה לקולנוע. הנכם מוזמנים לפנות אל עומר אמיתי באמצעות האינטרנט או הטלפון וליהנות משירותי הפקה מתקדמים.

מוזיקה לסרטונים