אולפן הקלטות

אולפן הקלטות הינו אולפן בו מתבצעת הקלטת אודיו של סינגלים, ג'ינגלים, קריינות, פרסומות ועוד. באולפן ההקלטות ישנה אפשרות להכין מוסיקה עבור אירועים מיוחדים כמו בר מצווה, חתונה או אירוע חברה. אולפן ההקלטות נותן הזדמנות נהדרת עבור כישרונות צעירים להקליט את עצמם באופן מקצועי ולנסות את מזלם בעולם הגדול..

אולפן ההקלטות נועד הן לפרטיים והן לעסקים כאשר העסקים יכולים ליהנות משירותים כמו ג'ינגל עסקי (קריינות בליווי מוסיקת המתנה לטלפון הנייד או למרכזיה), מיתוג קולי (שילוב של מוסיקה קליטה יחד עם הסלוגן או מספר הטלפון של החברה על מנת לחזק את המותג), מוסיקה לפרסומות בטלוויזיה או ברדיו ועוד.

אולפן הקלטות לפרטיים וחברות

מוסיקה המותאמת כראוי לפרסומת ולעסק מאפשרת לחזק את המותג באופן תת מודע אצל הלקוח. מוסיקה קליטה אשר משלבת את המסר השיווקי של המותג משמשת כאחד מהכלים הפרסומיים החזקים ביותר במדיות השונות ומאפשרת לכל אדם לפנות לקהלי יעד גדולים ולמקסם את הפוטנציאל העסקי.

אולפן הקלטות מקצועי מאובזר במיטב הציוד על מנת להקליט שירה או קריינות ועל מנת ליצור מוסיקה שתשמש למטרות פרטיות או מסחריות. אולפני ההקלטות מאובזרים ב:

  • מיקרופונים מתקדמים
  • ציוד מיקס ומאסטרינג משוכלל
  • אקוסטיקה ברמה גבוהה
  • אנשי מקצוע המיומנים בכתיבת מוסיקה והפקה

הדברים הנ"ל מאפשרים הקלטה נקיה והן דיוק בסאונד המאפשר למפיק המוסיקלי ליצור מוסיקה בסטנדרט גבוה. אם ברצונכם לבצע הקלטה לכל מטרה תוכלו לפנות כעת אל עומר אמיתי.

אומנות ההקלטה

עומר אמיתי הינו פסנתרן, יוצר מוסיקה לתיאטרון וסרטים, מלחין, מפיק מוסיקלי ונגן המופיע במופעים שונים. מאחוריו שורה ארוכה של עבודות לצד מלחיני קולנוע מובילים, מוסיקה לסרטים וקמפיינים עולמיים, מוסיקה לאפליקציות ומשחקים, מוסיקה להצגות ומופעים ועוד. הודות לכישרון מוסיקלי יוצא דופן וניסיון רב שנים תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו את המוצר האיכותי והמדויק ביותר אשר יסייע לקדם את המותג שלכם ויספק לקהל שלכם את מירב ההנאה.

אולפן הקלטות