פנו אלי

טלפון: 052-5951982 omer.composer@gmail.com

מפיק ומעבד מוזיקלי

מפיק ומעבד מוזיקלי עומר אמיתי

מלחין, פסנתרן, יוצר מוזיקה לסרטים ותיאטרון, מפיק מוזיקלי, מנגן ושר במופעים אשר ביצירתם הוא שותף. במקביל, עומר אמיתי הוא היום מלחין הבית של אולפני "אופקה" ועובד על מגוון פרויקטים עבור ערוץ "הופ".

כיום עומר משתף פעולה עם מלחיני קולנוע מהשורה הראשונה: אורי אופיר ("אוונטי פופולו", "זכרון דברים", "מרקו פולו") ויונתן בר גיורא ("אביבה אהובתי", "העולם מצחיק", "הכוכבים של שלומי", "סוף העולם שמאלה").

הרומן של עומר עם המוזיקה החל כאשר מצא פסנתר חבוט ומוזנח בפינת הגן בקיבוץ בו נולד (גשר הזיו) ומאז הוא לא יכול להפסיק לנגן, להלחין ולעשות מוזיקה….

הישגים מוזיקליים בולטים

פילמוגרפיה

  • הלחנת מוזיקה מקורית לסרטים: "חשודים", "Copy Cat", "בדיעבד", "צליל געגועים", "out of the blue" ,"תכתוב", ו "מיקי".
  • הלחנת מוזיקה לסרט תדמית לבי"ח בילינסון.
  • כתיבת מוזיקה לקמפיין עולמי נגד הפרעות אכילה בו צלם הדוגמניות עדי ברקן יוצא נגד העסקת דוגמניות בתת משקל. שודר בערוץ 1 ובערוץ 2.

אפליקציות

  • כתיבת מוזקה לאפליקציית המשחק movie monster

תיאטרון

  • מוזיקה להצגות "האשה ששרה" (בימוי גוני שהם) ו"שיפרל'ה לא גרה כאן יותר" (בימוי נועה בוקר).

מופעי במה

  • "בין גוף לנפש"- מופע בו הלחין את כל השירים אותם שר ומנגן עם איילת בוקר נווה שכתבה את הטקסטים ושרה במופע.
  • "כשאת עולה בסולם"- מופע ייחודי בו יצר עומר עיבודים שונים לשירים. במופע הוא מנגן ושר לצד הזמרת המופלאה יעל תאי שהלחינה את השירים והמשוררת חמוטל בר יוסף שמשתתפת אף היא במופע.

 אודות

2008-2012 בית הספר "רימון" למוזיקה קלה במסלול הלחנה לקולנוע

במהלך הלימודים פיתח וחיזק את יכולות הכתיבה, ההלחנה והפקת המוזיקה לכדי מצוינות ומקצועיות שמאפשרת לו היום לשתף פעולה עם בכירי המלחינים בתעשיה.

במקביל ללימודיו ב"רימון" ומעבר לתקופה זו הלחין מוזיקה לסרטים "מיקי" של הבמאי עופר סלע ו"תכתוב" של הבמאית יעל פליס, אשר הוקרן בפסטיבל הסרטים בסינמטק תל אביב.

לפרויקט הגמר הלחין והקליט מוזיקה לסרט מצויר קצר ומצחיק, בו כתב את המוזיקה ל-34 נגני התזמורת הקאמרית הקיבוצית. הסרט הוקרן בתאטרון גבעתים וקצר שבחים רבים.

2005 הקים עם חברים את להקת "אבסורד"- פופ רוק בעברית ושימש כקלידן וזמר בלהקה. "אבסורד" היתה להקת הבית של מועדונים חמים רבים באזור הצפון.

2001-2005 קלידן להקת "רקסטה" פרוגרסיב פולק באנגלית, הלהקה הצליחה מאד ואף היתה במגעים להחתמה ע"י חברת "הליקון".

1998-2001 בית הספר למוזיקה "מנור כברי" התמחות במסלול קומפוזיציה וביצוע פסנתר. בתקופה זו ביצע הפקות מוזיקליות רבות וסיים את לימודיו בהצטיינות.

2001-2005 שירות צבאי אינטנסיבי בספינה "אחי חנית" בחיל הים

עוד קצת משלנו